• Akıllı Telefonlar için ücretsiz uygulamalar

  AKILLI TELEFONLAR İÇİN ÜCRETSİZ UYGULAMALAR
  Aşağıdaki ücretsiz android uygulamalar akıllı telefonlar için son derece kullanışlıdır.Bu android uygulamalar sizlere kolaylık sağlaması için incelenmiş ve ne işe yaradıkları yazımızda aktarılmıştır.Bunlara google play store’dan isimlerini yazarak ulaşabilirsiniz.

  Bass Booster: Telefonuzda ki sesi olabildiğince yükselten ücretsiz bir uygulama.Gerçekten çok kullanışlı ve faydalı.Gözle görülür derece ses yükseliyor bununlada kalmayıp,çalan şarkının türüne göre mod seçip daha verimli ses alabiliyorsunuz.Ayrıca bass özelliğide çok iyi.Hepinize şiddetle tavsiye ederim.Bütün akıllı telefonlara olabilecek ve yer kaplamayan ücretsiz bir uygulama.

  Alarmy: Sabah uyanmakta güçlük mü çekiyorsunuz?O zaman bu uygulama tam size göre! Benimde bu derten muztarip olduğum bu durumdan harika uygulama sayesinde kurtuldum.Akşam bir fotoğraf çekiyorsunuz ve yüklüyorsunuz,sabah bu fotoğrafı uygulamaya yükleyene kadar alarm çalıyor ve ister istemez uykunuz açılıyor.Sinir bozucu bir uygulama olmasına rağmen gerçekten faydalı bir uygulama.

  Resimli Kelime Bulmaca: Harika ve zeka geliştiren muhteşem bir oyun.Uygulamada 4 adet resim veriyor ve bu 4 resimden 2 tanesi mecaz anlamıyla,2 tanesi gerçek anlamıyla oluyor ve bu 4 resmin ne olduğunu bulmaya çalışıyoruz.Bağımlılık yapan faydalı bir oyun herkese tavsiye ederim.

   MeituPic: Photoshopun muhteşem büyüsünden bir uygulama daha.Bu uygulama cildinizde ki sorunları bu uygulama sayesinde yok edebilirsiniz.Ayrıca boy uzatma,göz büyütme gibi bir çok seçeneği olan muhteşem bir uygulama.

  Juice Defender: Bana göre piyasada ki en iyi şarj tasarrufu yapan bir uygulama.Siz telefonuzu kullanmadığınız zaman açık kalan gps,wifi,mobil data… Kısacası telefonun sarjını yiyen bütün uygulamaları kapatır.Şiddetle tavsiye edeceğim bir uygulama.

  Slovo Ed: İnternet gerektirmeyen ve sesli konuşarakta çeviri yapabilen harika bir uygulama.

  Köşe yazarları: Bu uygulama sayesinde sevdiğiniz köşe yazarının yazılarını okuyabilir,takibe alabilir ve arşive alıp daha sonra okuyabilirsiniz.Gerçekten çok faydalı bir uygulama.40 gazete ve 3000+ köşe yazarı bulunuyor.

  Shush: Toplantıya,derse,hastaneye ve telefonuzu sessize almak zorunda olduğunuz birçok yer için geçerli bir uygulama.Bu uygulama telefonu sessize alırken size ne kadar süre sessize alacağınızı soruyor ve yazarak o süreye kadar telefonuz sessizde duruyor ve süre bitince açılabiliyor.Ayrıca toplantınız normal süreden erken biterse isterseniz zaman manuel olarak tekrar sesliye alabilirsiniz.

  QuickPic: Sizde benim gibi telefonun kendi galerisinden memnun değilseniz bu uygulama tam size göre.Bu uygulama telefonun kendi galeresinden kat kat hızlı ve daha çok işlem yapabileceğiniz bir uygulama ve kesinlikle muhteşem.

  Titanuim Backup: Tüm uygulamalarınızı,verilerinizi bu uygulama sayesinde yedekliyebiliyorsunuz.Telefonunuzdan yanlışlıkla bişey sildiyseniz panik yapmaya hiç gerek yok titanuim backup sayesinde yedeklediyseniz tekrar geri getirebilirsiniz.Herkesin kullanması gereken muhteşem bir uygulama.

  AndroTurk Radyo: Cep telefonunuzdan eğer radyo yok olupta radyo kanalları size yetmiyorsa bu uygulama tam size göre.Binlerce radyo kanalı ve radyoları dinlediğiniz tarza göre gruplandırabilen faydalı bir uygulama.

  Dolphin Browser HD: Chrome,opera gibi tarayıcılardan daha hızlı ve daha kapsamlı harika bir tarayıcı.

  Ringdroid: Bu uygulama sayesinde,telefondaki herhangi bir müziğin istediğiniz yerini kırparak telefon zil sesi olarak yapabiliyorsunuz.

   Teamviwer: Aynı zamanda pcde olan bu muhteşem uygulama telefondada yer alıyor.Bu uygulama uzaktan/yakından bilgisayarınıza bağlanabiliyorsunuz.Bu uygulama neyime yaricak benim? Dicekler olucaktır elbette.Herhangi bir dosya yüklüyorsunuz bilgisayarınıza ve dışarıya çıkmanız  gerekti,telefonunuzdan kontrol ederek dosya inince bilgisayarı kapatabilirsiniz.
  google play store’den indirebileceğimiz:
  ücretsiz güvenlik yazılımları

  Erdi Zülfükar

  Categories: Cep Telefonu

  Etiketler: , ,

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir