• Akıllı Telefonlar için ücretsiz güvenlik yazılımı

  Akıllı Telefonlar için Güvenlik Yazılımları (Programları)

  Akıllı telefonlar hayatımızda yerini almaya başladı.Piyasada kullanılan telefonların neredeyse %90’nı akıllı telefonlardan oluşmaktadır.Teknolojinin bu denli gelişmesi ve telefonların bilgisayarlaşması oluşan güvenlik zafiyetlerinden korunmak için çeşitli yazılım ihtiyaçlarına gereksinim doğurdu.Kullanıcılara hitap edecek ücretsiz güvenlik yazılımlarını sizler için tanıttık.Bu uygulamaları google play store’dan ücretsiz indirebilir ve deneyebilirsiniz.

  Clean Master: Kullanışlı olan bu program telefonuzdaki gereksiz bütün dosyaları siler ve gereksiz ram kullanımı önüne geçer.Çalışması esnasında telefonu zorlamaz.
  Cm Security: Çok kullanışlı bir antivirüs uygulamasıdır.Aynı zamanda telefonunuzu hızlandırır. Anti-virüs dünyasında 7 defa en iyiödülü almış bir yazılımdır. Android cihazları zararlı aktivite ve uygulamalardan temizler.
  Antivirüs Free: Zararlı yazılımları telefonuzdan uzak tutar,uygulamaları otamatik olarak tarıyarak virüs olup olmadığına bakar.Ayrıca zararlı smsleri,casus yazılımlardan telefonumuzu koruyan muhteşem bir uygulama.

  Akıllı Telefonlar için ücretsiz yazılımlar ‘ dan diğer yazılımlara ulaşabilirsiniz.

  Erdi Zülfükar

  Categories: Cep Telefonu

  Etiketler: , ,

  One thought on “Akıllı Telefonlar için ücretsiz güvenlik yazılımı

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir